Aktualności

Great fun when working on those two documentaries

24 maja 2017

I realised recently that films with my music live on their own. „Koji Kamoji. Modlitwa do bytu” directed by M. Potocka already on TVP Kultura. This was fully composed, recorded and performed in colaboration with Borys Somerschaf. Japaneese meditative fluting mostly.

Jazzy tunes in strict forms and ilustrations for A. Fidyk’s documentary about Lech Wałęsa in „Wałęsa by Wałęsa” was performed in great music team of Wojtek Pulcyn – b, Sebastian Frankiewicz – dr, Szczepan Pospieszalski – tp, myself on flute and clarinet. Composed by Bartek Woźniak

DANSING już na świecie!

10 listopada 2015

25 października premierowo zajawiliśmy żywot nowej płyty DANSING z grupą Tęgie Chłopy, koncert w radiowej Dwójce i potańc na Solec 44 w Warszawie przypieczętowały to święto. Na płycie znamienici goście – Władysław Bąk i nasz mentor Stanisław Witkowski. Obaj starsi panowie grają i śpiewają po mistrzowsku! Zapraszam do zapoznania się z publikacją.

Wydawca: Muzyka Odnaleziona

Nowe płyty

15 czerwca 2015

Zimą nagrywamy, latem promujemy!

Niedawno pojawiły się dwie nowe płyty – Mysz Adama Struga z Wojtkiem Waglewskim w roli producenta, gitarzysty a nawet wokalisty. Płytę nagraliśmy w studiach Polskiego Radia w marcu 2015.

Drugą, wyczekaną płytą jest Vol. 67 reaktywowanej w 2014 r. grupy Lautari.
Jest to zapis koncertu, który odbył się w Filharmonii Łódzkiej w grudniu 2014 r. Wydawnictwo Wodzirej, płyta pięknie wydana – można z powodzeniem powiedzieć – ręczna robota!

Zapraszam do zapoznania się z tymi tytułami.

Koncert Nadzwyczajny u prezydenta

7 listopada 2014

5 XI zagraliśmy po raz kolejny w Belwederze, tym razem nie tylko jako Janusz Prusinowski Kompania, ale też z Adamem Strugiem. Wieczór bardzo udany, publiczność dopisała.