Search Results:

Great fun when working on those two documentaries

I realised recently that films with my music live on their own. „Koji Kamoji. Modlitwa do bytu” directed by M. Potocka  already on TVP Kultura. This was fully composed, recorded and performed in colaboration with Borys Somerschaf. Japaneese meditative fluting mostly.

Jazzy tunes in strict forms and ilustrations for A. Fidyk’s documentary about Lech Wałęsa in „Wałęsa by Wałęsa” was performed in great music team of Wojtek Pulcyn – b, Sebastian Frankiewicz – dr, Szczepan Pospieszalski – tp, myself on…

DANSING już na świecie!

25 października premierowo zajawiliśmy żywot nowej płyty DANSING z grupą Tęgie Chłopy, koncert w radiowej Dwójce i potańc na Solec 44 w Warszawie przypieczętowały to święto. Na płycie znamienici goście – Władysław Bąk i nasz mentor Stanisław Witkowski. Obaj starsi panowie grają i śpiewają po mistrzowsku! Zapraszam do zapoznania się z publikacją.

Wydawca: Muzyka Odnaleziona

Dansing Chlopy okladka

Nowe płyty

Zimą nagrywamy, latem promujemy!

Niedawno pojawiły się dwie nowe płyty – Mysz Adama Struga z Wojtkiem Waglewskim w roli producenta, gitarzysty a nawet wokalisty. Płytę nagraliśmy w studiach Polskiego Radia w marcu 2015.

Drugą, wyczekaną płytą jest Vol. 67 reaktywowanej w 2014 r. grupy Lautari.
Jest to zapis koncertu, który odbył się w Filharmonii Łódzkiej w grudniu 2014 r. Wydawnictwo Wodzirej, płyta pięknie wydana – można z powodzeniem powiedzieć – ręczna robota!

Zapraszam do zapoznania się z tymi tytułami.

Koncert Nadzwyczajny u prezydenta

5 XI zagraliśmy po raz kolejny w Belwederze, tym razem nie tylko jako Janusz Prusinowski Kompania, ale też z Adamem Strugiem. Wieczór bardzo udany, publiczność dopisała.
Koncert u prezydenta
fot. W.Olkuśnik/KPRP